Zoekveld

Buitendienst

Wanneer u zaken doet of wil doen met Elysee Dental, is onze Buitendienst uw eerste aanspreekpunt. Onze Account Managers komen graag bij u langs om onze producten toe te lichten. Zij hebben ieder een eigen portfolio van enkele honderden praktijken, die zij in de volle breedte van dienst zijn. Als tandarts bent u vaak gebonden aan de vierkante meters van uw praktijk, omdat uw vak nu eenmaal veel focus en concentratie vereist. De Account Managers brengen de ontwikkelingen die buiten plaatsvinden bij u binnen. Zij geven Elysee Dental een gezicht en stellen zich op als een goed ingevoerde, betrouwbare partner.

Jacqueline Koster

Sales Manager
T: 06 - 438 19 123
E: jacqueline.koster@elysee-dental.nl

Nicolien Thooft

Account Manager Zuid-West Nederland
T: 06 - 239 54 418

E: nicolien.breuking@elysee-dental.nl

Evert Blijsie

Account Manager Noord-Holland & Friesland
T: 06 - 514 01 028

E: evert.blijsie@elysee-dental.nl

Gea Keij

Account Manager Zuid-Nederland
T: 06 - 303 109 24
E: gea.keij@elysee-dental.nl 

Annemieke Wendel

Account Manager Noord-Oost Nederland
T: 06 - 481 53 848
E: annemieke.wendel@elysee-dental.nl 

Marc Vermeulen

Account Manager Midden-West Nederland
T: 06 - 839 48 546
E: marc.vermeulen@elysee-dental.nl 

Theo Lipke

Tandtechnisch Accountmanager Nederland
T: 06 – 205 32 421
E: theo.lipke@elysee-dental.nl